script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.pu

Arama

Anasayfa Yazıları

Pazar, 17.03.2013 - 16:27

Çok Büyüksün Şampiyon

 • Çok Büyüksün Şampiyon

  Beş gündür 11 ilin Katılımıyla devam eden Yıldız Erkekler Güney Doğu bölğe şampiyonası Finalinde karşı karşıya gelen Malatya Basketbol ile Elazığ Gökkuşağı takımları finale yakışır bir karşılaşma ortaya koydular.

  Maça iyi başlayan takımımız 7-0 öne geçti daha sonra dengeyi sağlayan Elazığ 9-9 luk skoru yakaladı periyodun sonlarına doğru tekrar üstünlüğü ele geçiren takımımız  14-10 luk skorla ilk periyodu tamamladı.ikinci periyoda fırtına gibi başlayan takımımız çok iyi savunma yaparak rakibine sayı şansı vermezken hızlı hucümlardan bulduğu sayılarla bir anda farkı 14 sayıya çıkararak devreyi 34-20 önde bitirdi.

  Müsabakanın üçüncü çeyreğinede hızlı başlayan Kaplanlar bir ara farkı 20 sayıya kadar çıkardılar ve bu periyoduda 49-32 önde bitirdiler.

  Her şeyin belli olacağı son periyotta müthiş savunmalarına devem edip hızlı hucümlardanda sayı bulan takımımız müsabakanın sonuna kadar üstünlüklerini sürdürerek maçtan 64-47 galip ayrılarak Güney Doğu Anadolu şampiyonu oldular.Takımımızın en skorerleri 22 sayı ile Eren ve 21 sayı ile Yunus Emre oldular.

  İkinciliği ise Turnuva boyunca centilmence mücadele eden ve çok iyi basketbol oynayan Elazığ Gökkuşağı takımı aldı.

   

   

   

   

 • Ad Soyad :
 • E-Posta :
 • Yorum :

Haberler & Duyurular

Hava Durumu


Hava Durumu

Döviz Bilgileri

T.C.M.B Alış Satış
EUR
USD
GBP

Tüm hakları saklıdır ©2012 - MALATYA BASKETBOL AKADEMİSİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ - MALATYA BASKET SPOR KULÜBÜ


Bu site Turkishost website yazılımını kullanmaktadır.