script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.pu

Arama

Anasayfa Yazıları

Pazartesi, 07.10.2013 - 21:23

“Amatör Spor Haftası” Birincisi Malatya Basketbol Yıldız takımımız

 • “Amatör Spor Haftası” Birincisi Malatya Basketbol Yıldız takımımız

  “Amatör Spor Haftası” dolayısıyla Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından basketbol turnuvası düzenlendi. Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen ve bir gün süren turnuvaya; Malatya Basketbol Spor Kulübü, Maraton Spor Kulübü, Yıldızlar Basketbol Spor Kulübü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü katıldı.

  Turnuvada, Yıldızlar Basketbol’u 70-56 yenen Maraton Spor ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü’nü 73-12 yenen Malatya Basketbol finalde karşı karşıya geldi.

  Büyük bir çekişmeye sahne olan final müsabakasını 70-59 kazanan Malatya Basketbol Spor Kulübü, turnuvanın birincisi oldu. Maraton Spor turnuvada ikinciliği elde ederken, Yıldızlar Basketbol üçüncü, Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü ise dördüncü oldu.

  Turnuvanın ardından kupa töreni düzenlendi. Turnuvanın birincisi Malatya Basketbol Spor Kulübü’ne kupasını Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen takdim etti.

  Kupa töreni sonrası konuşan Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen, turnuvaya katılan takımları tebrik ederek, “30 Eylül-6 Ekim tarihleri arasında Amatör Spor Haftası kutlanmaktadır. 81 ilde ilk kez bu yıl yapılan hafta etkinlikleri çerçevesinde basketbol turnuvamızı gerçekleştirdik” dedi.

Haberler & Duyurular

Hava Durumu


Hava Durumu

Döviz Bilgileri

T.C.M.B Alış Satış
EUR
USD
GBP

Tüm hakları saklıdır ©2012 - MALATYA BASKETBOL AKADEMİSİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ - MALATYA BASKET SPOR KULÜBÜ


Bu site Turkishost website yazılımını kullanmaktadır.