script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.pu

Arama

Anasayfa Yazıları

Hakkımızda

 • VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

  Basketbol genç bir spordur ve sadece bu nedenden bile her spordan daha çok gençlerin, çocukların   sporu olmayı hak etmektedir. Dolayısıyla ülkemizde de basketbol artan bir hızla gençler arasında  yaygınlaşmaktadır.

  Temel isteğimiz gençlerimizin özgürce spor yapabileceği, takım olmanın, paylaşmanın, yardımlaşmanın anlamını yaşayarak kavrayabilecekleri bir ortam yaratmaktır. Bu gençler spor yaparak büyüyecekler, arkadaşlığın, takım olmanın, paylaşmanın ne demek olduğunu öğrenecekler, birer sporsever olarak yetişecek ve sonraki hayatlarını öyle devam ettireceklerdir. Sporcularımız birer basketbol sever, iyi birer izleyici olacaklar, ileride geldikleri konumlarında basketbola katkı vermeyi sürdüreceklerdir.

  Spor Okulumuz ve Kulüblerimiz bu amaca uygun olacak biçimde kamuoyuna farklı bir basketbol ve spor anlayışı sunmak, sosyal farkındalık projeleri geliştirmek, yazılı ve görsel medyada bu amaca yönelik olarak aktivitelerde bulunmak istemektedir.

  Amaçlarımızdan biri sportif başarı yanında gençlerimize sonraki yaşamlarına daha hazır bir hale gelmeleri konusunda katkı sağlamaktır. Bu amaca uygun olan her türlü destek ve katkılarınız ile daha da büyüyeceğimize inanıyoruz.

   

   

  Saygılarımızla

  Malatya Basketbol Spor Kulübü-Malatya Atletik Basket Spor Kulübü

Haberler & Duyurular

Hava Durumu


Hava Durumu

Döviz Bilgileri

T.C.M.B Alış Satış
EUR
USD
GBP

Tüm hakları saklıdır ©2012 - MALATYA BASKETBOL AKADEMİSİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ - MALATYA BASKET SPOR KULÜBÜ


Bu site Turkishost website yazılımını kullanmaktadır.